Sun, 13 Mar 2022 18:21:17 +0000

2018. május 12. Szerző: Rózsa Misi Folytatódtak a küzdelmek Spanyolországban a BOXAM Ökölvívó Tornán. Még bőven volt kikért izgulnunk a kemény csaták során. Kovács Richárd 64 kg-ban a dán Frederik Lundgaard Jensen ellen léphetett szorítóba. Nehéz megmagyarázni mi a fene is történt itt. Kovács Ricsi arról híres, hogy keményen bekezd és végig erős tempót kényszerít az ellenfelére. Itt most, mintha kicserélték volna. Álmosan kezdett, óvatosan, kifejezetten passzív bunyót mutatott be, ami nagyon is feküdt sajnos az ellenfélnek és a kevés ütés mellett ő vitt be az első két menetben több tiszta találatot. A harmadik menetre felébred Ricsi és keményen neki is ment az ellenfélnek, végig kergette a ringben, újra azt az ellenállhatatlan bunyót mutatta be amiért kedveljük, de hiába alakított ki itt már hatalmas fölényt a maga javára, mivel nem tudta kiütni az ellenfelét az elengedett első két menet okán sajnos a dánt hozták ki jogosan győztesnek. Kevés vigasz itt most, hogy erős mezőnyben a megszerzett bronz is szépen csillog, mert sokkal fényesebb éremre lett volna Kovács hivatott itt most.

Score

Negyeddöntős sikereik után pénteken a 69 kg-ban a címvédő Bacskai Balázsés a tízszeres bajnok Káté Gyula elődöntőjével folytatódik a 93. Papp László férfi ökölvívó országos bajnokság. A Gerevich Aladár sportcsarnokban a viadal második napján a sorsolás alapján 31 pár lépett volna ringbe, de az 52 kilogrammosoknál az Európa-bajnoki bronzérmes Csóka Nándor mérkőzés nélkül jutott tovább. Akárcsak tavaly, idén is a 69 kg a legkiélezettebb súlycsoport, köszönhetően a tavalyi bajnokság első három helyezettjének, Bacskainak, Káténak és Vadász Andrásnak. Mindhárman győztek is a negyeddöntőben, így kialakult az elődöntő párosítása: Bacskai-Káté és Vadász-Képíró. A Bacskai-Káté meccsre fájt mindenki foga egy évvel ezelőtt, de akkor Vadász az elődöntőben közbeszólt és legyőzte Kátét, az FTC öklözőjét. Idén viszont létrejön a riói szereplő, bajnoki címvédő, Európa-bajnok Bacskai és a kétszeres világbajnoki bronzérmes, tízszeres magyar bajnok Káté Gyula találkozója, a pénteken 15 órakor kezdődő elődöntők folyamán futnak össze.

Gyürk andrás

vadász

Cházár andrás

Elégedetten tértek haza érmeseink

vadász andrás box.sk

Hajrá Magyarok!!! Kedd esti kesztyűzés! Böde Anita és Ancsin Kata is Felnőtt Magyar Bajnok lett!!! Villás Veronika és Budai Vivien Magyar Bajnoki címet szerzett az Egerben zajló női Magyar Bajnokságon! Holnap a felnőttek döntőznek ahol Böde Anita és Ancsin Kata is ringbe lép! 3. Nap Zakopaneban KSI Ökölvívó Szakosztály's cover photo KSI ökölvívó csapata 2014 első felében- Echo tv- Mozgás "Szürke" hétköznapok... :) [08/16/14] Vadász Andris bronzéremmel zárta az Uniós Európa bajnokságot. Gratulálunk! Szép volt Andris!!!! [08/13/14] Vadász Andris legyőzte lengyel ellenfelét!!!!!!!! Ezzel bejutott a legjobb 4 közé. A döntőbe jutásért pénteken bokszol egy bolgár ökölvívóval. 2014 European Union Boxing Championships • SOFIA more The official website of the championships has been launched. Mobile Uploads Nyári mozgások Az új játékszer! :) Drága gyermekek! Holnap 9. 00-kor kezdődik az edzés!!! (ha esik, ha fúj, akkor is... ) Ancsin Kata már BRONZÉRMES a Bukarestben zajló Európa-bajnokságon!!! Nincs megállás!!!

1. Eladó házak Szőlő (Orosháza) - ingatlan.com
  2. Huawei watch gt szíj árukereső
  3. Vadász andrás box.fr
  4. Vadász andrás box set
  5. Dupla-x - csalások - gta san andreas kódok
  6. Ed Edd És Eddy 1.Évad 08.Rész (Magyar)
  7. Suli host étlap live
  8. Vadász

Három elégedett bokszoló tért haza Szófiából: érmesek lettek az Uniós Bajnokságon. Az elmúlt héten Szófiában, a Férfi Elit Uniós Bajnokságon versenyzett a magyar ökölvívó válogatott, ahonnan három bronzéremmel tértek haza legjobbjaink. Az idei férfi felnőtt Uniós Bajnokságon számos szép győzelmet arattak a magyar bunyósok, s végül három bronzéremmel tértek haza Bulgária fővárosából. Gálos Viktor (56 kg), Vadász András (64 kg) és Bacskai Balázs (75 kg) egyaránt örül az éremnek, és pozitívnak ítélik meg a kinti szereplésüket. A fiatal bajai Gálos Viktornak, elsőéves felnőtt ökölvívóként, leginkább a tapasztalatszerzés lehet a célja, ám ennek ellenére – fantasztikus versenyzéssel – odaért a dobogóra. Nála ez a siker egy nem (el)várt eredmény, legalábbis 2014-ben még nem volt az. "Akár zárhattam volna jobb helyezéssel is, ha picit jobban koncentrálok a moldáv olimpiai bronzérmes ellen" – értékelte a szófiai tornát a Liszt Ferenc Nemzetköz repülőtéren Gálos. "De nem panaszkodom, hiszen éremmel zártam életem első nagy külföldi tornáját, ami összességében boldogsággal tölt el. "